GÜMÜŞOVA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

T.C. 
GÜMÜŞOVA KAYMAKAMLIĞI 
PROTOKOL VE TEBRİKATA GİRİŞ SIRASI LİSTESİ
1-İsmail SÜNDÜK
Kaymakam
731 24 32
2-Ahmet AZAP
İlçe Belediye Başkanı
731 20 05
3-Öğretim Üyesi Dr. Sıtkı AKINCIOĞLU
Meslek Yüksek Okl.Müdürü
731 40 05
4-Ahmet Arif TIRAŞ          
İlçe Jandarma Komutanı
731 32 00
5-Bekir DAŞDAN
İlçe Emniyet Müdürü
731 22 16
İKTİDAR PARTİSİ
6- Özgür ÖREN
AK Parti İlçe Başkanı
 
ANA MUHALEFET PARTİSİ
7-Metin ALTUNBAŞ
CHP İlçe Başkanı
 
TBMM'de GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
8- Onur AYDOĞAN
MHP İlçe Başkanı
9-Tekin AZIN
İYİ Parti İlçe Başkanı
 
BAKANLAR KURULU KARARLARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE
BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR,BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ 
BAŞBAKANLIK
DEVLET BAKANLIĞI
9-Recep  ONAT
İlçe Müftüsü
731 25 97
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
10-Nurdan ÖZDEMİR
S.Y.D.Vakfı Müdürü
731 29 53
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
11-Hıdır KOCA
Tapu Müdürü
731 21 92
ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
12-
Sedaş İşletme Şefi ve Tem.
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
13-Ali AKGÜN
Gençlik ve Spor Müdürü
 
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
14-Ramazan TARAN
Tarım ve Orman Müdürü
731 22 79
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
15-Sefa YAVUZ
Yazı İşleri Müdürü
731 24 32
16-Mehmet YAKIŞAN
Nüfus Müdürü
731 24 58
17-Ahmet TOP
Özel İdare Müdürü
731 29 81
MALİYE BAKANLIĞI
18- Yakup GÖKTÜRK
Malmüdürü
731 24 56
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
19-Ersoy GÜNDOĞDU
Milli Eğitim Müdürü V.
731 36 36
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
20-Esra ÖZSOY
Cumaova Orman İşletme Şefi V.
731 37 48
21- Esra ÖZSOY
Melen Orman İşletme Şefi
731 37 48
SAĞLIK BAKANLIĞI
22- Dr. H.Nejat KÜÇÜKDAĞ
İlçe Devlet Hastanesi Baştabibi V.
731 20 37
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
23-Beşir MERT
PTT Müdür V.
731 24 15
24- İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ İLE ÖĞRETMENLER
(Şube Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Lise Müdürü, İlköğretim Müdürü ve öğretmenler)
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
25-Mehmet Koray ÖZTÜRK
Ziraat Bankası Müdürü
 
26- T.B.M.M. GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (DSP-DP-SP-GP.)
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
27-Ömer KENBİL
İl Genel Meclis Üyesi
 
28-Sema ÇELEBİ
İl Genel Meclis Üyesi
 
29-BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Katılan Üyeler
 
ODA BAŞKANLARI VE MESLEKİ KURULUŞLAR
30- Hülya AYASULU
Tarım Kredi Koop. Bşk.
 
31-Nail GEREDE
Esnaf Sanatkârlar Odası Bşk.
731 23 00
32-Mafil TAVLI
Ziraat Odası Başkanı
731 26 47
33-Hikmet CEYLAN
Esnaf Kefalet Koop. Bşk.
 
34-Arif USTA
Muhtarlar Derneği Bşk.
 
35-Nail GEREDE
Şoförler Otobüsçüler Odası Bşk.
731 23 00
36-
SS. Uluslararası Motorlu Taşıyıcılar Koop.
 
37- İsa YAĞIZ
SS. Minibüs ve Otobüsle Motorlu Taşıyıcılar Koop.
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
 
 
40-PROTOKOLE KATILMAK İSTEYEN DİĞER KURULUŞ TEMSİLCİLERİ VE VATANDAŞLARIMIZ
İŞBU PROTOKOL LİSTESİ ULUSAL VE RESMİ BAYRAMLARDA YAPILACAK TÖRENLER YÖNETMELİĞİ'NİN EK-1 İŞARETLİ LİSTESİNE GÖRE TANZİM EDİLMİŞTİR.
 
 
 

ŞEHİRLER ARASI TELEFON NO: (0380)

 

 
 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER